Mějte doma příjemně teplo s podlahovým vytápěním

Mějte doma příjemně teplo s podlahovým vytápěním

Podlahové vytápění je čím dál tím oblíbenější a stává se pomalu součástí každé moderní domácnosti. Není se čemu divit, jelikož procházet se po vyhřáté podlaze má něco do sebe. Velkou výhodou je možnost vytopit velké podlahy rovnoměrně. Navíc podlahovým topením se zajišťuje ideální vlhkost a nižší prašnost. Také se s podlahovým topením vystačíte i s nižšími teplotami pro příjemnou teplotu v celé místnosti. Při zavedení podlahového topení je třeba využít i kvalitní litou podlahu, jako je například anhydritová podlaha.

Co je přesně anhydritová podlaha a jaké jsou její benefity?

Jak už bylo zmíněno výše, jedná se o litou podlahu a po jejím vylití je možno položit nášlapnou vrstvu (dlažba, plovoucí nebo vinylová podlaha). „Anhydrit“ je skvělý pro přenášení tepla i proto je skvělou volbou pro použití s podlahovým topením. Není třeba v případě anhydritové podlahy dodatečné dilatování podlahy, jelikož má nízkou tepelnou roztažnost. Dalšími výhodami anhydritové podlahy je vysoká přesnost lití, rychlost pokládky, vysoká pevnost a cena na úrovni cementových potěrů.

Pokud hledáte spolehlivou firmu, která vám zhotoví kvalitní podlahu s podlahovým vytápěním, tak se neváhejte obrátit na společnost Ota Sněžík, kteří se na anhydritové podlahy specializují. Mají dlouholeté zkušenosti v oboru samonivelačních anhydritových podlah, pokládce izolací a podlahovém topení. Vědí, že každá zakázka je specifická, a proto před každou realizací probírají s investorem skladbu podlahy a výšku anhydritu. Ať už jsou prostory pro vytvoření podlahy jakoukoliv velké, tak není problém váš sen změnit ve skutečnost. Neorientují se pouze na velké zakázky. Bydlete lépe a ve větším komfortu s novým podlahovým vytápěním. Stačí se jen obrátit na tu správnou firmu.