Kvalitní střecha, základ dobrého domu

Kvalitní střecha, základ dobrého domu

Stejně jako všechno i váš dům potřebuje čas od času nějakou úpravu nebo údržbu. Ať už se jedná o sklep nebo střechu, nic nevydrží v plné kráse a funkčnosti věčně a tak pokud chcete bydlet kvalitně, měli byste se o svůj dům občas postarat a zajistit mu patřičný servis.

Jsme firma Profi construct a se vším tímto vám rádi pomůžeme. Najdete nás v Ústeckém kraji na Louce u Litvínova, kde naše firma sídlí. Protože víme, že dobrá střecha je základ každého domu, v našich službách se specializujeme právě na ni. Pokud tedy stavíte nový dům a chcete opravdu kvalitní a dobrou střechu, nebo vaše stará střecha jen zoufale touží po rekonstrukci, našli jste ty pravé! Nabízíme  tesařské, pokrývačské , výškové a klempířské práce, zkrátka všechno, co vaše střecha potřebuje od A až do Z.

Jak už bylo řečeno, střechu vám můžeme zrekonstruovat nebo udělat úplně novou od základů. Vy se jen musíte rozhodnout, jaký typ střechy si zvolíte. V současné době jsou na trhu dva základní typy střech- šikmá a plochá. Mezi lidmi jsou obecně oblíbenější střechy šikmé. Základem šikmé střechy je krov, který tvoří nosnou konstrukci a je postaven z kombinace třech materiálů- dřeva, betonu a oceli. Je nutné brát ohled i na typ střešní krytiny, která se při stavbě použije. A tím se pomalu ale jistě dostáváme k pokrývačským pracím. Při výběru střešní krytiny bychom měli být velice obezřetní, protože právě ta bude v budoucnu tvořit ochranu naší střechy a celé horní části domu před vnějšími povětrnostními vlivy. Jako střešní krytinu pro šikmé střechy si můžeme zvolit pálené tašky, betonové tašky, vláknocementové desky, plechové desky či asfaltové šindele. Pro člověka, který není z oboru je tohle „španělská vesnice“, ale od toho jsme tu my, abychom vám s tím poradili.

Kromě střešních prací nabízíme zámečnictví, stavební zámečnictví a zednické práce. Pokud se tedy chystáte začít stavět či rekonstruovat váš dům a jste z Ústeckého kraje nebo okolí, určitě nás kontaktujte.