I v dnešní době seženete kvalitní a poctivé tesaře

I v dnešní době seženete kvalitní a poctivé tesaře

Střecha je jednou z nejdůležitějších součástí domu. Jak se postarat o to, aby vždy byla v perfektním stavu? A kdo nabízí ty nejlepší tesařské služby ve Středočeském kraji? Název firmy se dozvíte na konci tohoto článku.
Ačkoliv je tato firma relativně nováčkem na trhu, tak to neznamená, že nemá za sebou bohatou historii a zkušenosti v oblasti tesařských prací. Zakladatel firmy pan Chwastek totiž započal svou kariéru v tesařském řemesle již před mnoha lety. Navíc tato společnost není jen o tesařských pracích, ale je to rodinný příběh. Po vyučení syna se totiž pan Chwastek s ním rozhodl spojit síly a založili vlastní firmu. Díky rodinné atmosféře dokáží nabízet skutečně individuální a poctivou péči o své zákazníky – rádi vám poradí a věnují vašim potřebám maximální pozornost.
Od svého počátku se tato firma soustředí na poskytování špičkových tesařských služeb s důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníků – oddanost řemeslu z nich činí spolehlivé partnery pro všechny projekty, které si žádají zásah tesařů. Známí jsou především pro své bezchybně položené a esteticky krásné střechy.

Dokonalé střechy, které vydrží

Jde o tým profesionálů s vášní pro tesařské a střešní práce, jenž zvládá široké spektrum služeb. Mezi jejich pracovní dovednosti patří kupříkladu kompletní dodávka střech, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, a dokonce i střechy pro domy typu Pyramida. Jsou to odborníci na tesařské konstrukce, vazníkové střechy, dřevostavby, altány a pergoly. Navíc provádějí i střešní a stropní izolace, dodávají a montují střešní okna, střešní krytiny a izolují půdní vestavby. Nezapomínají ani na drobné opravy, které pomáhají udržovat střechy vždy v perfektním stavu.
Pokud tedy hledáte odborníky na střechy a tesařské práce, tak je neváhejte kontaktovat – jedná se o firmu CHWASTEK.