Seženeme, naložíme, přivezeme

Seženeme, naložíme, přivezeme

Stavíte dům a potřebujete vyvézt zeminu ze stavby? Nebo potřebujete dovézt sypký stavební materiál jako je nebo štěrk? V tom případě jste našli ty pravé!

Jsme firma Shileský s.r.o. a specializujeme se na dopravu sypkých materiálů všeho druhu. A protože dobře víme, co naše auta potřebují k tomu, aby dokázala bez výhrad plnit vaše požadavky, děláme i servis nákladních vozidel. Pokud tedy máte své nákladní auta a nepotřebujete využít služby naší nákladní dopravy, rádi vám pomůžeme alespoň s důkladným servisem vašich aut.

Pokud se rozhodnete využít služeb naší autodopravy, můžeme vám pomoci nejen s přepravou, ale i se zajištěním samotného materiálu. Dlouhodobě spolupracujeme s významnými dodavateli těchto materiálů. Naše firma má tým zkušených dispečerů, kteří se na dvou dispečerských pracovištích starají o potřeby a požadavky vás, klientů. Vozidla, kterými materiály přepravujeme, splňují nejpřísnější evropské normy pro ekologii a bezpečnost. Navíc díky našemu GPS sledovacímu zařízení můžete přesně vědět, kde se váš náklad pohybuje v reálném čase.

Podle druhu přepravovaného materiálu vybíráme typ sklápěcích návěsů. V současné době disponujeme dvěma typy sklápěcích návěsů a to s hliníkovou či hardoxovou korbou. Objem korby se pohybuje v rozmezí 29 až 50 metrů krychlových s celkovou hmotností do 48 tun. Čím více toho potřebujete přepravit, tím výhodnější bude cena přepravy.

Co se týče servisu vozidel, provádí ho tým profesionálních mechaniků přímo v našem servisním středisku. Provádíme opravy všech běžných značek nákladních automobilů, vleků a přívěsů, které jsou k dostání na našem trhu. Jsme vám schopni vozidla kompletně připravit na STK, či ji sami včetně emisí absolvovat. Mimo naše servisní služby u nás také můžete nakoupit náhradní díly.

Naše firma byla založena roku 1991 jako firma pro dopravu cementu cisternami. Od té doby jsme si prošli značným vývojem. Postavili jsme si vlastní technické a administrativní zázemí, rozšířili dopravní činnosti o sklápěcí dopravu, přistavili servisní zázemí a parkovací plochy a mnoho dalšího. Po sedmnáctiletém vývoji, kdy se naše firma zdokonalovala, jsme si získali mnoho věrných a spokojených zákazníků. Naši práci děláme s láskou, což se výrazně odráží na kvalitě našich služeb a spokojenosti zákazníků.