Potřebujete přepravit nebo uskladnit zboží? Firma KOUBA Trans zvládne obojí

Potřebujete přepravit nebo uskladnit zboží? Firma KOUBA Trans zvládne obojí

Silniční nákladní doprava zažívá v dnešní době opravdový boom. Oproti ostatním typům přepravy, jako je například železniční nebo lodní, jsou nákladní auta schopna bez větších obtíží realizovat přepravu takzvaně „z domu do domu“, která je v dnešní době nejvíce žádaná. Další vlastnost, která podporuje její hojné využívání nejen mezi velkými firmami, ale také jednotlivci, je její dostupnost.

Přestože mnozí z nás nevyužívají nákladní dopravu aktivně a záměrně, její služby nám v mnohém usnadňují život. Například i obyčejná pošta a doručování balíkových zásilek by bylo bez nákladní dopravy mnohem složitější. Nemluvě o tom, že bychom se bez její pomoci často ani nepřestěhovali a už vůbec bychom nepostavili dům. Také za to, že máme v obchodech denně dostatek čerstvého jídla, vděčíme povětšinou právě nákladní dopravě.

Bez služeb nákladní dopravy se však neobejdou zejména firmy, které podnikají s fyzickým zbožím. Ne každá firma má však kapacity na to, kupovat si vlastní nákladní auta a provozovat autodopravu svého zboží na vlastní pěst. Mnohem výhodnější často bývá najmout si autodopravce, který jim přepravu zboží zajistí.

 

Firma KOUBA Trans s.r.o. zajišťuje nejen vnitrostátní, ale také mezinárodní nákladní přepravu po celé Evropě. Svůj vozový park firma neustále rozšiřuje a obnovuje, díky čemuž je schopna zajistit maximální kvalitu, bezpečnost a spolehlivost dodání vašeho zboží. Vozy, které firma pro přepravu používá, jsou staré maximálně 5 let a splňují i ty nejnáročnější evropské normy. Firma má k dispozici celkem osm typů nákladních aut, mezi kterými je například 185 tahačů značek MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, 80 chladírenských návěsů či 10 expres pick-upů.

Firma je na trhu už téměř 30 let, a kromě komplexních dopravních služeb disponuje také autoservisem, jehož služby nabízí i široké veřejnosti. Využít tak můžeme komplexní servis včetně diagnostiky, karosářských prací nebo přípravy vozidel na STK.

 

Nemáte sklady? Nevadí! Kromě přepravy nabízí firma také možnost uskladnění vašeho zboží, a to ať už ve vlastních prostorách firmy nebo u jejích partnerů. K dispozici má 1000 metrů čtverečních zakládacích regálů, které mohou zákazníci využít.