Jezdit s rozbitým autosklem se nevyplatí, oprava s pojištěním přitom nic nestojí

Jezdit s rozbitým autosklem se nevyplatí, oprava s pojištěním přitom nic nestojí

Zasněžené silnice kromě podklouznutí nebo nedobrzdění skrývají ještě jedno riziko. S první sněhovou nadílkou zahájí silničáři posypový poj proti kluzkým silnicím a kamínky a štěrk, které pomáhají vašim kolům, aby to neklouzalo, mohou snadno odlétnout a poškodit čelní sklo vašeho vozu. Opravu nebo výměnu autoskla je poté nezbytné zařídit co nejdříve. Prasklina může být příčinou toho, že vám policie zakáže pokračovat v jízdě, dostanete pokutu, a ještě vám hrozí stržení až pěti trestných bodů. To vám hrozí, když je prasklina nebo jiné poškození v místech dosahu stěračů větší než dva centimetry.

 

Tato velikost praskliny se bere také v potaz při opravě autoskla. Zároveň nesmí být v zorném poli řidiče a hlubší než dva milimetry. V CZ autosklo vám opravy zajistí zkušený tým profesionálů, kteří disponují špičkovým vybavením a s opravami autoskel mají bohaté zkušenosti. V případě, že máte sklo pojištěno, oprava vás nic nestojí. Po opravě skla dostanete kartičku, která je dokladem o garanci pevnosti skla. CZ autosklo zajišťuje také výměny autoskel. Pokud i to sám řidič nepřeje jinak, vždy se jedná o značkové autosklo.

 

CZ autosklo vám mimo výměny nebo opravy samotné poskytne i další komplexní služby. Oprava je možná přímo u vás, po dohodě i o víkendu a pokud své auto zavezete na servis, můžete si náhradní půjčit zdarma. Také za vás zajistí nahlášení pojistné události Vaší pojišťovně, při opravě pro ni vše zdokumentují, doloží potřebné doklady a zajistí proplacení výměny. pro výměnu autoskla zdarma stačí doložit kopie technického průkazu, řidičského průkazu, smlouvy o havarijním pojištění nebo pojištění čelního skla a u firemních vozů razítko firmy. I když pojištění nemáte, CZ autosklo nabízí dobré ceny. Tak šetří vaše peníze i čas při výměně čelního i zadního skla.