Bezkontaktní myčky moderně, bezpečně a kvalitně

Bezkontaktní myčky moderně, bezpečně a kvalitně

Vizitkou každého člověka je jeho vzhled a stav věcí, které používá. Mezi ty patří automobil. Kdo přijede špinavým autem, určitě nepůsobí dobrým a spolehlivým dojmem. Stalo se proto dobrým zvykem jezdit pravidelně do myčky, nejlépe bezkontaktní.

Investorům bezkontaktních myček nabízí optimální řešení spodní stavby jihočeská firma Betonpanely.cz. Jako vůbec první v České republice začala nabízet systém prefabrikovaných betonových panelů 5 v 1 na podlahy pro samoobslužné bezkontaktní mycí boxy. Jejich výhoda spočívá ve velice rychlé přípravě spodní stavby, vysoké kvalitě betonových panelů, rozměrové přesnosti, bezpečnosti a především úspory při zimním provozu myčky.

V   Betonpanelech  5v1v  je pod povrchem 5 cm integrované teplovodní topení celé ploše panelu i v místech středových pásů  mezi boxy, takže se v zimě na těchto pásech  netvoří velká námraza. Na spodní straně je integrovaná 12 cm izolace která  zabraňuje ztrátám tepla při vyhřívání panelu. Při standardním betonování do země je teplovodní trubka uložena cca 15-20 cm pod povrchem.

V průběhu realizace spodní stavby tento systém minimalizuje mokré procesy, takže se dá stavět i za nepříznivých klimatických podmínek. Celý proces se výrazně zkracuje na pár kroků, odpadají výkopové práce, pokládka tepelné izolace, teplovodního topení a následné betonování. Při stavbě s Betonpanely 5v1 se provede skrývka zeminy, přivedou sítě, připraví rozvody odpadní vody a rozvody elektro kabelů.

Pro pokládku Betonpanelů 5v1 je potřeba připravit rovnou zhutněnou pracovní pláň, včetně přípojek na kterou se instalují panely v průběhu jednoho dne.

Celý proces se výrazně zkracuje na pár kroků, odpadají výkopové práce, betonování, pokládka teplovodního topení a tepelné izolace. Při stavbě s Betonpanely 5v1 se provede skrývka zeminy, přivedou sítě, připraví rozvody odpadní vody, rozvody elektro kabelů.

Po přípravě pracovní pláně se namontují panely, všechny instalace se snadno připojí a poté následuje montáž technologie a konstrukce mycích boxů.

Betonpanely 5v1 se vyrábějí z kvalitního vibrovaného armovaného beton. Při instalaci panelů se do středu mycího boxu vkládá plastový žlab jen 23 centimetrů hluboký. Usazeniny z něj samovolně odtékají do Lapolu, tímto řešením nedochází k většímu hromadění bláta , které je zdrojem nepříjemného zápachu. Lapol je dimenzován tak aby bylo nutné tento Lapol vyvážet jedenkrát za rok. Lapol který také dodáváme splňuje ty nejpřísnější kriteria pro odpadní vody z auto myček.

NOVĚ PŘIPRAVUJEME INTEGROVAT DO BETONPANELŮ 5v1 TLAKOVÉ MYTÍ PODVOZKU VOZIDEL.

Firma Betonpanely.cz má zpracovaný celý systém spodní stavby mycích center a nabízí i provedení na klíč.