ANEXIA – spolehlivá středočeská dopravní společnost

ANEXIA – spolehlivá středočeská dopravní společnost

Ve středočeském okrese Rakovník není momentálně většího a významnějšího dopravce než právě společnost ANEXIA s.r.o., která vstoupila na trh již v roce 1949 – od roku 1994 pak podniká ve své současné podobě. Nejedná se přitom pouze o českého vnitrostátního dopravce, ale Anexia zajišťuje i mezinárodní nákladní dopravu. Součástí nabídky je rovněž i spedice, tedy přeprava zboží na vlastní zodpovědnost, ale na účet odesílatele. Stejně tak součástí nabídky je i zajištěný logistiky. Zkrátka v Anexii se vždy postarají o rychlý a bezproblémový převoz zboží prakticky všech rozměrů.

O velikosti firmy vypovídá i skutečnost, že aktuálně ANEXIA vlastní více než stovku nákladních souprav DAF a návěsů Kögel, potažmo Krone. Tomu všemu má pochopitelně přizpůsobeno i zázemí. Kromě rozlehlých parkovišť a odstavných ploch má k dispozici i vlastní dílnu či diagnostické centrum. Nechybí ani prodejna náhradních dílů, moderní tlaková myčka nebo dokonce i vlastní čerpací stanice.

 Samozřejmostí je i skladování a pravidelná údržba vozového parku

Nedílnou součástí manipulace se zbožím je i jeho skladování. Aby byla logistika i v tomto ohledu bezproblémová, tak tato společnost má k dispozici 3 vlastní moderní skladovací haly, jež jsou určeny pro skladování surovin a výrobků od jejích nejdůležitějších obchodních partnerů. Krom těchto skladovacích hal má Anexia k dispozici i manipulační halu. Jednoduše řečeno, tato firma se dokáže postarat o kompletní proces dodávky a skladování zboží.

Převoz a skladování zboží není navíc jedinou službou této středočeské dopravní společnosti, ale velkou část jejího portfolia tvoří i servisní služby. To v praxi znamená, že pracovníci této firmy jsou i odborníky na servis nákladních vozidel DAF a opravy a údržbu autobusů, osobních či dodávkových vozidel.