Netrapte se ve firmě zbytečně komplikovanými informačními systémy

Netrapte se ve firmě zbytečně komplikovanými informačními systémy

Velmi často se stává, že si firmy v rámci informačních služeb nakoupí i to, co vůbec nepotřebují a nevyužijí pro svou činnost nebo co nevyhovuje jejich potřebám. Velmi často také takto zakoupený informační systém bývá nepřehledný, nepochopitelný a zbytečně komplikovaný. V dnešní době se přitom mnoho firem bez přehledných informačních systémů takřka neobejde. Když je systém dobře vyřešen, dokáže šetřit čas a náklady a umožňuje firmě se soustředit na své podnikání, a ne na systémy. Pokud i vaši firmu trápí tyto problémy, je tu pro vás naše firma Cisnet Pro.

Jsme mladá a dynamická firma, která však využívá více než dvacetileté zkušenosti svých pracovníků při budování IT systémů a infrastruktur po celé ČR. Zaměřujeme se na IT poradenství, disponujeme rozsáhlým know-how a komplexní znalostí prostředí, ve kterém se pohybujeme. Díky tomu úzce spolupracujeme se všemi nejvýznamnějšími hráči na trhu v IT oboru. Mezi námi poskytované služby patří dodávka integrovaného řešení, analýza, návrh řešení a případná realizace dalších dílčích částí podsystémů, sledování rozvoje hardware a jeho dodávka i školení pro naše zákazníky.

V první fázi se vždy zaměříme na analýzu, kdy se snažíme poznávat vnitřní potřeby podniku. Zhodnotíme stávající technologie, probereme s vámi jednotlivé kroky při organizování práce a koordinace firemních věcí a doporučíme vám osvědčená řešení. Může se jednat pouze o analýzu, v případě zájmu vám po důkladném vyhodnocení a konzultaci ceny i vašich potřeb navrhneme ty nejvhodnější produkty a řešení. Poslední fází je vytvoření samotné nabídky a její zavedení do praxe. Respektujeme, že každý podnikový informační systém je pro každou společnost unikátní a že by měl kopírovat a přizpůsobovat se dění v podniku. Sami jakožto zadavatelé si vždy rozhodujete o míře, úrovni i obsahu požadovaných služeb a produktů. Dbáme na individuální přístup a maximální spokojenost našich zákazníků.