Jen díky reklamě vás poznají

Jen díky reklamě vás poznají

K tomu, aby měl podnikatel úspěch, jen dobrý nápad a pracovní nasazení nestačí. Firmě a nové činnosti je třeba udělat pořádnou propagaci. V rukách profesionálů z reklamní agentury se návrh na propagaci přetaví v kreativní reklamní řešení.

Nejjednodušším a nejefektivnějším způsobem, jak přilákat nové zákazníky, je nechat si auto polepit reklamou. Všude, kde se auto pohybuje, je reklama s firmou. Je to atraktivní pojízdná reklamní plocha, kterou podnikatel světu sděluje, že je jedničkou ve svém oboru. Polep auta může být částečný nebo celistvý. Reklamní fólie nejvyšší kvality jsou určené na polepení auta podle doby užití, od střednědobých až po dlouhodobé. Výhodou celolepu auta je i skvělá ochrana před poškozením původního laku. Snadná demontáž umožní rychlý návrat k původnímu vzhledu auta.

Polepit se dá také výloha. Je to venkovní vizitka firmy, která je vytištěna nejmodernější digitální technologií, vysoce odolná proti povětrnostním vlivům, přímému slunci a zaručuje stálost barev. Na vlastní budově se dá umístit i reklamní plachta nebo banner. Jejich výhodou je možnost rychlého přesunutí na jiné místo. Lze vyrobit i reflexní bannery, které budou zářit ve tmě. Plachty jsou po celém obvodu olemované a mají očka pro snadné uchycení.

Do exteriéru i interiéru se hodí reklamní cedule. Mohou být na plotě nebo fasádě, ale také v chodbě budovy, mohou sloužit k označení kanceláří, jako informační nebo směrové tabule. Interiérové cedule jsou z plastu, na jejich povrchu je PVC polep s grafikou. Laminování je v provedení lesk nebo mat. Pro exteriéry se vyrábějí sendvičové cedule s hliníkovou vrstvou, nekroutí se ani ve velkých formátech a mají pevnou základnu.

Dalším způsobem propagace jsou samolepky, 3D reklama, potisk na textilu, světelné boxy, vizitky a letáky.