Stavební společnost by měla mít zkušenosti

Stavební společnost by měla mít zkušenosti

Ať už se rozhodnete postavit nový dům nebo pro nějakou rozsáhlejší rekonstrukci na vašem stávajícím domě, vždy toto rozhodnutí s sebou nese mnoho zodpovědnosti a starostí. Dům není právě nejmenší investice a každý má strach, aby tento úkol nesvěřil špatné firmě. Ovšem jakmile zvolíte dobrou stavební společnost, máte po starostech a mnohdy se až do nastěhování, nebo dokončení oprav nemusíte téměř o nic už starat. A jak tedy spolehlivou firmu vybrat a na co si dávat pozor?

V první řadě se vám vyplatí se poohlížet v místě kde bydlíte, nebo alespoň ve stejném kraji. Mnoho menších firem nemá pobočky všude, a tak by doprava materiálu, strojů a pracovní síly na místo stavby mohla vyjít vcelku draze. Kromě místa je zásadní i čas, kdy začnete s hledáním stavební společnosti. Vzhledem k tomu, že ty, které mají velmi dobré reference, přívětivé ceny a jsou spolehlivé jsou mezi lidmi velmi oblíbené, stává se, že volný termín bude třeba až za půl roku. Většinou také u firem, které na trhu nejsou úplně nové, ale mají již dlouholeté zkušenosti a stále nové a spokojené zákazníky také máte zaručeno, že jejich práce je opravdu kvalitní, jinak by nemohly tak dlouho fungovat. Samozřejmě jako když vybíráte cokoliv jiného, dejte na doporučení vašich známých a jak budete jednat se stavební firmou, klidně si chtějte prohlédnout některé jimi realizované zakázky.

Pokud bydlíte v okolí Českých Budějovic, všechny vaše požadavky a záruku kvalitní práce splňuje stavení společnost PBŠ. Na trhu se pohybuje již od roku 1992 a za tu dobu má mnoho zkušeností i spokojených zákazníků. A na jaké všechny činnosti se tedy tato firma zaměřuje? Výčet je opravdu bohatý, stavby a rekonstrukce rodinných domů i bytů, zateplování fasád, pokládání dlažby, přivedení inženýrských sítí k domu, montáž sádrokartonových konstrukcí a další. Také se zaměřuje na zemní práce nebo realizování rozvodů vody a kanalizace. Díky autodopravě i z místa odveze suť a odpady ze stavby.