Skleněné dveře vás nadchnou jedinečným designem i svými vlastnostmi

Skleněné dveře vás nadchnou jedinečným designem i svými vlastnostmi

Dveře otevřeme každý den v průměru 30krát, za rok 10 000krát. Kromě své základní funkce jsou dveře i důležitým designovým prvkem, který doplňuje interiér nebo exteriér domu a často jsou tím prvním, co člověk vidí, než někam vejde. Proto je důležité si na jejich výběru dát záležet. Čím rozhodně každého zaujmete, jsou nadčasové skleněné dveře. Moderní design, perfektní akustické vlastnosti, kvalita a bezpečnost jsou charakteristické znaky celoskleněných dveří. Ve všech svých variantách se stávají působivým prvkem bytových interiérů, kanceláří, hotelů, prodejen a jiných objektů. Tvrzená skla mají vysokou odolnost vůči nárazům a zcela vylučují možnost zranění ostrými střepy, pokud by k rozbití skla vůbec došlo. Dveře lze osadit do obložkové zárubně i do zárubně OKZ (obklad kovové zárubně) v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení. Na sklo lze aplikovat vzor pískováním, laserem, gravírováním nebo digitálním tiskem. Skleněné dveře je možné vyrobit jako posuvné, kyvné, otevírací i skládací.

Specialisty na sklo a dveře s tradicí již od roku 1996 je společnost Pro-K. Tato firma se zabývá dodávkou a montáží veškerých skleněných interiérových a exteriérových prvků a dodává a montuje dveře všech typů. Samozřejmostí pro firmu je zakázková výroba a kompletní servis. Zdánlivě neřešitelné realizace a přání klientů Pro-K nevnímá jako problém, ale jako výzvu a možnost dále posunout své možnosti. Za dlouhou dobu své činnosti firma vybudovala spolehlivých dodavatelů a získala řadu certifikací a autorizačních osvědčení.

Kromě skleněných dveří se Pro-K zaměřuje i na další řešení ze skla. Skleněné stěny vám umožní předělit částečně nebo zcela celé místnosti, a přitom zajistit dostatečný přísun světla a soukromí. Dále firma Pro-K dodává skleněná zábradlí, sprchové kouty, skleněné stříšky a pergoly ale i speciální izolační skla pro před sklené fasády. Pro-K také pracuje se speciálními druhy skla, jako je neprůstřelné, pochozí nebo protihlukové.