Pomůžeme vašemu domu správně fungovat

Pomůžeme vašemu domu správně fungovat

Co bychom si v dnešní době počali bez elektřiny. Drtivá většina věcí, které denně používáme, by bez ní zkrátka nemohly fungovat. Elektřinu potřebujeme k tomu, abychom udrželi naše elektronické přístroje „při životě“, k tomu, abychom mohli doma poslouchat rádio, zapnout si v horkých dnech ventilátor, vyprat si oblečení, uvařit oběd nebo třeba také k tomu, abychom si doma mohli rozsvítit.

Ať už tedy žijeme v rodinném domku nebo v paneláku je důležité, aby měl dům zavedenou elektroinstalaci. Pokud se stěhujeme do již fungujícího a delší dobu postaveného domu, problém s elektroinstalací většinou neřešíme. Ovšem pokud se rozhodneme začít stavět, nebo se chystáme na velkou rekonstrukci, je elektroinstalace jednou z věcí, které musíme brát v potaz.

Naše firma provádí kompletní elektrikářské práce pro novostavby, dřevostavby i pro rekonstrukce domů. U nás ve firmě dobře víme, že stavba domu není z daleka jen o tom, vyřídit stavební povolení a vybrat hezkou fasádu. U každé stavby rodinného domu se musí řešit ještě spousta dalších věcí, které i když nejsou vidět, jsou nedílnou a důležitou součástí každého obydlí.

Když se rozhodnete postavit si dům, je dobré si ujasnit, co všechno s elektřinou spojené by v domě nemělo chybět. Každý dům by měl mít elektrorozvody, antény nebo případně satelit. Chybět by rozhodně neměl zvonek. Kromě kvalitních zámků na domovních dveří dnes navíc spousta rodin volí také elektronické zabezpečení domácnosti. Výjimkou už není ani instalace bezpečnostních kamer.

Nejen vnitřní část domu, ale také okolí domu může potřebovat elektřinu. Nejen dveře do garáže, ale také například automatické otevírání vrat potřebuje ke svému fungování elektřinu. Nemluvě o automatických zavlažovacích systémech, které si dnes spousta lidí instaluje na zahradu, aby se nemuseli několikrát denně starat o její kropení. S tímto vším je při stavbě domu potřeba počítat a přizpůsobit tomu také rozvody.

Elektrikářské práce, které naše firma nabízí, zahrnují mimo jiné také montáž tepelných čerpadel, opravy bojlerů, sporáků nebo třeba akumulačních kamen, elektronický zabezpečovací systém EZS včetně hlásičů požárů, nebo třeba montáž elektrického podlahového topení.