Jednička na revitalizaci budov nejen v pardubickém kraji

Jednička na revitalizaci budov nejen v pardubickém kraji

Historie firmy Marhold se začala psát v roce 1991. V té době byla jednou z prvních firem v pardubickém kraji zaměřenou na podnikání ve stavebnictví. Zpočátku malá firma zaměřená na drobné stavební práce si zakládala na serióznosti, spolehlivosti, kvalitě a pečlivě dodržovala všechny termíny díky čemuž si postupně vybudovala stálé místo na trhu. V průběhu pětadvaceti let se tak vyšplhala až na míso konkurenceschopného generálního dodavatele komplexních a profesionálně řízených dodávek staveb. Výše zmíněné přednosti nejsou firmě cizí ani dnes, své jméno si zachovává a na jejím kontě přibývají stále další a další spokojení zákazníci a obchodní partneři.

Jednou z důležitých oblastí, na kterou se v současné době firma specializuje je revitalizace staveb, především panelových domů. Firma zajišťuje nejen revitalizaci samotnou, a to pomocí nejnovějších technologií a moderního strojního vybavení, ale také pomáhá při zajištění veškerých podkladů spojených se žádostí o přidělení příslušných dotačních prostředků. U panelových domů generální revitalizace velmi často zahrnuje provedení kontaktního zateplovacího systému, zateplení a hydroizolaci ploché střechy, výměně výplní otvorů a opravu lodžií s výměnou zábradlí. Se všemi těmito činnosti má firma bohaté zkušenosti a mnoho úspěšných zakázek.

Kromě revitalizace již postavených budov se firma Marhold zaměňuje i na výstavbu budov “na klíč”. Při využívání moderních technologií, kvalifikovaných pracovníků a neustálém hledání, jak zvýšit kvalitu a efektivitu prováděných staveb, však firma nezapomíná brát maximální ohled na životní prostředí. Firma se podílela například na stavbě patologie Pardubické nemocnice, zajistila obnovu a modernizaci sálu zastupitelstva kraje nebo postavila novou hasičskou zbrojnici pro Prahu Řepy.