Dokonale rovné a hladké betonové podlahy

Dokonale rovné a hladké betonové podlahy

Potřebujete vyrobit betonové podlahy nebo cementové potěry? Pak se obraťte na odborníky, kteří se touto specifickou stavební činností zabývají už od roku 2007. Tak si můžete být jistí, že podlahy budete mít hotové rychle, kvalitně a bez jediné chybičky. Specialistou, kterého hledáte je firma RaMibar spol. Tato firma si zakládá na dobré vizitce, ke které patří individuální přístup, garance kvality ale také splnění i těch nejnáročnějších očekávání od zákazníků. Zajistí vám kompletní skladbu hrubé podlahy neboli toho, co se nachází mezi základní konstrukční deskou a čistou podlahou (kobercem nebo parketami).

V jaké fázi stavby přijde na řadu práce této firmy? Před tím, než využijete jejích odborných služeb musí být v domě nebo bytě dokončené rozvody, topení a elektro. Jak dlouho výroba betonové podlahy trvá? U běžně velkého rodinného domu (do 200 m2) má firma RaMibar tyto práce hotové během jediného dne. Pokud je třeba vybetonovat větší plochu, je tato firma schopná zajistit několik betonovacích čet, takže práce půjde od ruky. A co vše je součástí betonové podlahy? Skladba podlah dodávaná firmou RaMibar může zahrnovat vhodnou tepelnou, hlukovou nebo kročejovou izolaci, separační PE folii a strojeně hlazený cementový potěr vyztužený polypropylénovými vlákny. Pokud by vás podrobněji zajímal technologický postup stavby, můžete si o něm vše přečíst na stránkách firmy.

A nakonec nejdůležitější otázka ze všech, proč vůbec volit betonové podlahy? Jejich hlavní výhoda spočívá právě v rychlé pokládce, se kterou se pojí i výhodná cena. Firma RaMibar také poskytuje záruku, že v cementovém potěru nevzniknou trhliny. Preciznost firmy se odráží také ve strojově vyhlazené dokonale hladké a rovné podlaze. Vy si také během celé práce nemusíte s ničím dělat starosti, firma se postará o dodávku materiálu na stavbu, pokládku podlahy a za jediný den máte hotovo.