Bazén, plot nebo dlažba, vylepšete si zahradu na léto

Bazén, plot nebo dlažba, vylepšete si zahradu na léto

V létě chce každý, kdo má možnost trávit co nejvíce času na zahradě užíváním si sluníčka, ideálně se válet na lehátku u bazénu nebo pořádat grilování s přáteli. Právě proto je teď ideální a možná i nejvyšší čas dát svoji zahradu do pořádku nebo si pořídit bazén na letní radovánky ať jen smutně nemusíte koukat k sousedům, jak se čvachtají. Pokud tedy začnete snít o zapuštěném bazénu, vydlážděné terase nebo novém plotu, pak je tady pro vás naše firma Petr Blažek.

Firma funguje už od roku 1992 a máme tedy dlouholeté zkušenosti. Začínali jsme všeobecnou stavební činností, dále jsme se zaměřili na montáže zděných a pletivových oplocení a na pokládku betonových a zámkových dlažeb. Posledních deset let do naší nabídky služeb přibyla i stavební příprava a dokončovací práce pro zapuštěné bazény. Co naše práce, pokud jde o zapuštěné bazény konkrétně zahrnují? Před instalací provádíme zemní práce a betonáž základové desky. Po usazení bazénu a zapojení veškeré elektroinstalace a filtrace dodavatelskou firmou se postaráme o obezdění bazénu a úpravu terénu kolem něj. Pokud budete mít zájem, připravíme plochu i pro montáž zastřešení.

Dále se specializujeme na pokládku zámkové dlažby, která je v posledních letech velmi oblíbená především před rodinnými domy nebo firemními prostory. tento druh dlažby má všestranné použití, chodníky, příjezdové cesty, dvory ale i vnitřní prostory hal. Pokládku zámkové dlažby bereme jako komplexní úkon, tedy se dodáme vše potřebné, dlažbu, obrubníky i štěrky nebo prvky pro odvodnění a následně položíme. Naše nabídka barev a tvarů zámkové dlažby je opravdu široká a každý si vybere. Pokud chcete úpravu okolí svého domu vzít komplexně, pěkný plot také dělá důležitý první dojem. Nabízíme betonové, dřevěné i pletivové ploty.