Přepravíme i to, co jiní nezvládnou

Přepravíme i to, co jiní nezvládnou

Sháníte někoho na přepravu zemědělské, lesnické a stavební techniky? Naše firma s názvem autodoprava Vlček vám to může zajistit. Naše firma funguje již deset let a od jejího založení v roce 2008 za sebou nechala tisíce spokojených zákazníků. Kromě přepravy zemědělské, stavební a lesnické techniky poskytujeme přepravu nadměrných nákladů a zajišťujeme komplexní přepravy. A c to všechno pro vás znamená?

Strojů vhodných pro práci v lese je spousta. Asi nejužitečnějším a nejpoužívanějším strojem je v tomto případě traktor, používaný zejména při manipulaci se dřevem a pěstebních činnostech. Na rozdíl od jiných specializovaných strojů mají traktory univerzální použití a zvládnou často více práce než tři specializované stroje určené pro jednu konkrétní činnost. Práce v lese však představuje pro traktory vysoké zatížení a tudíž musí být oproti běžným traktorům speciálně upraveny. Co se týká specializovaných strojů, určitě v lese využijeme takzvaný lesnický drapák, lesnické půdní frézy či vyvážečky dřeva, které se zapojí za traktor. Co se týče zemědělské techniky i zde traktor zaujímá přední místo.

Protože si uvědomujeme, že čas jsou peníze a tedy víme, jak důležité je v zemědělství při poruše nahradit porouchaný stroj jiným, aby mohla výroba a práce plynule pokračovat, nabízíme také expresní přepravu zemědělské techniky. Do 24 hodin od objednání, pokud si stroj objednáte z ČR, vám bude stát váš stroj na dvoře a vy můžete pokračovat v práci. V případě objednání stroje ze zahraničí v rámci EU ho budete mít doma do dvou dnů.

Dále zajišťujeme přepravu nadměrných nákladů, tedy nákladů, jejichž rozměry nebo hmotnost přesahují míru stanovenou vyhláškou ministerstva dopravy. Ani tímto však naše služby nekončí.

Nabízíme vám také zajištění komplexní přepravy, kterou můžete využít například při navážení výstav, polních dnů či propagačních akcí včetně jejich organizace.

Firem s autodopravou najdete na trhu několik. Ne každá je však uzpůsobená pro přepravu tak složitých nákladů jakými jsou právě lesnické a zemědělské stroje či pro přepravu nadměrných nákladů. Proto, pokud uvažujete o využití služeb v tomto odvětví, neváhejte a obraťte se na nás!